معرفی مانیتور تاشو کنفرانسی

مانیتور تاشو کنفرانسی (که به اصطلاح مانیتور لپ تاپی نیز گفته میشود) دارای ظاهر نوت بوکی با قابلیت تاشدن روی میز است و این مانیتور در ابعاد ۱۵٫۶اینچ فضای کمی را اشغال میکند. سطح کوتاه قرارگرفتن آن روی میز از تداخل بدنه دستگاه و صورت سخنران جلوگیری کرده و امکان فیلم برداری موثر و ویدئو کنفرانس مناسب را ایجاد می کند که در مدلهای خارجی مانیتور کنفرانس دیده نمی شود.یکی از استفاده‌های اصلی مانیتور تاشو در اتاق‌های کنفرانس و سالن‌های کنفرانس می‌باشد. این مانیتورها با قرارگیری بر روی میز حضار خم شدن به سمت پایین این امکان را فراهم می‌کنند تا در صورت عدم نیاز فضای بیشتری برای حاضرین در جلسه ایجاد کنند. این مانیتورها به‌صورت کاملاً خوابیده می‌توانند بر روی میزهای کنفرانس قرار بگیرند. از دیگر ویژگی آن‌ها می‌توان به کیفیت تصویر بالا، رنگ‌های خیره‌کننده و داشتن درگاه HDMI اشاره کرد.

انواع مانیتورهای کنفرانسی : 

مانیتورهای کنفرانسی به سه دسته تقسیم می شوند که شامل موارد زیر می باشد:

  • مانیتور کنفرانسی ثابت
  • مانیتور کنفرانسی لیفت یا آسانسوری
  • مانیتور تاشو کنفرانس یا مانیتور کنفرانسی لپ تاپی

چرا استفاده از مانیتور های کنفرانس را توصیه می کنیم؟

استفاده از ویدئو پروژکتور در سالن های کنفرانس روش متداولی است اما بدلیل محدودیت های فیزیکی سالن ها معایبی دارد. همواره امکان نصب آن در محلی مناسب،که اندازه مطلوبی از تصویر را ارائه دهد،وجود ندارد .این امر موجب عدم اشراف تمامی حضار به صفحه نمایش می گردد. حاضرین برای داشتن دید بهتر نسبت به صفحه نمایش،باید بالاجبار صندلی خود را جا به جا کنند تا سایر همکاران مانع دید آنها نگردند. همینطور افراد باید سر خود را به سمت خاصی ثابت نگه دارند،که این خود عامل ایجاد مشکلاتی درناحیه گردن می شود. همچنین پروژکتورها غالبا کیفیت تصویر مناسبی ندارند و جزئیات را به خوبی نمایش نمی دهند و برای ارائه همان تصویر نامناسب هم،به محیطی کم نور نیاز دارند. بدین ترتیب استفاده از ویدئو پروژکتور به عنوان تنها منبع تصویری در سالن های کنفرانس،حضار را خسته و آزرده می کند. استفاده از مانیتور های کنفرانس بصورت مستقل یا مکمل ویدئو پروژکتورها،راه حلی مناسب برای مشکلات فوق است.

مانیتور تاشو کنفرانسی فاراد رایانه پرداز

 

ویژگی‌های مانیتور تاشو:

  • قابل‌حمل و جابه‌جایی
  • قاب باریک و مقاوم در برابر ضربه
  • صفحه‌نمایش واید و عریض هماهنگ با سوئیچ‌های تصویر دوربین‌های کنفرانس، تلفن همراه و موبایل، لپ‌تاپ و غیره

مزایای مانیتور کنفرانس : 

  • کاهش فاصله و فراهم کردن امکان حضور همزمان در چندین مکان مختلف
  • حذف خطرات و مشکلات ناشی از مسافرت های شغلی
  • صرفه جویی در وقت
  • صرفه جویی اقتصادی در هزینه ایاب و ذهاب

سخن پایانی

برای برقراری یک تماس ویدئو کنفرانس با کیفیت نیازمند رعایت اصول و قواعد خاصی هستیم. همین طور که در مطالب بالا گفته شد کیفیت صفحه نمایش و نحوه ی قرار گیری آن در محیط به شما اطمینان را می دهند یک تماس ویدئو عالی داشته باشید که شما این چند موارد بالا را مد نظر قرار دهید بهترین انتخاب را انجام داده و در نهایت از انتخاب خود راضی باشید.

برای مشاهده محصولات می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مانیتور تاشو کنفرانسی مدل Pro-MVA15

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید 

instagram 

9906  791  0913