سیستم های نظارت تصویری و کمک به آنالیز کسب و کار ها

سیستم های نظارت تصویری و کمک به آنالیز کسب و کار ها

سیستم های نظارت تصویری با قابلیت Milesight regional people counting باعث کمک به آنالیز کسب و کار ها می شوند،این افزونه برای شمارش افراد با دقت بالا و ارائه داده هایی ارزشمند از مناطقی خاص، بر اساس قاعده و الگوریتمی مشخص هست.  این افزونه بصورت Realtime یا بلادرنگ قابلیت نمایش داره، ناحیه مورد نظر رو میشه با اون ترسیم، و چهار ناحیه رو به صورت همزمان رصد کرد. ضمن اینکه مجهز به هشدار زمان دار هست، امکان تشخیص و دریافت داده های گوناگون در مناطق انبوه و شلوغ رو داره و این داده ها رو بصورت گزارش، جهت آنالیز وضعیت کسب و کار می تونه در اختیار ما قرار بده

سیستم های نظارت تصویری و کمک به آنالیز کسب و کار ها

موارد مورد استفاده از قابلیت شمارش افراد:

 با پیشرفت روز به روز تکنولوژی هوش مصنوعی در حوزه نظارت تصویری، قابلیت شمارش افرادِ در حالات و سناریوهای گوناگون به کار میاد، مثل مدیریت صفوف در مارکت های گوناگون  و تحلیل و بررسی بازدیدکنندگان به عنوان مدیر فروش، شما باید خیلی به انجام کارهای مفید و سودمند، و انجام فروش صحیح بها بدین با این قابلیت، شما می تونین ناحیه مورد نظر رو جهت شمارش افراد مشخص و به صورت بلادرنگ نتیجه رو مشاهده کنین. همچنین، در صورت فعال بودن قابلیت هشدار، شما می تونین آگاه بشین که چه زمان نیاز به افزودن صف های خروجی بیشتری دارین، بخصوص زمانی که افراد، بیش از ظرفیت موجود در صف انتظار قرار می گیرن برای مدیریت صف، این قابلیتِ دوربین های مایلسایت، به شما این امکان رو میده تا دریچه های خدمت رسانی رو به صورت   Realtime  مدیریت کنین که می تونه به بهبود کاری شما کمک شاینی بکنه و تجربه خوبی رو برای مشتریان تون رقم بزنه.جهت آنالیزِ مشتریان و بازدیدکنندگان، قابلیت شمارش افراد دوربین های مایلسایت، از داده های گوناگون، در نواحی انبوه و متراکم پشتیبانی می کنه، و گزارش های سودمندی رو براساس شمارش بلادرنگ افراد ارائه میده.

 

 

این مزیت به شما کمک میکنه که بفهمین کدام کالاها بیشتر مورد درخواست مشتریان تون هستن به این ترتیب شما می تونین  تصمیمات محوری بهتری رو در چیدمان کالاها با افزودن قفسه های بیشتر برای کالای پرطرفدار داشته باشین. لذا بازخورد بسیار مناسب تری هم در فروش کالاها قاعدتا دارین. به این ترتیب همونطور که می بینین، قابلیت شمارش افراد، می تونه یکی از موثرترین راه ها برای تبلیغ کسب و کار شما باشه در نظر داشته باشین که این قابلیت می تونه در مکان های متفاوتی کاربرد داشته باشه، مانند بانک ها، فرودگاه، سالن های خدمات عمومی، مراکز خرید، بیمارستان ها ، مراکز آموزشی و از این دست موارد قابلیت شمارش ناحیه ای افراد در دوربینهای مایلسایت، در نواحیِ با تراکم بالا می تونه کاربرد فراوانی داشته باشه و ابزار مناسبی جهت اخذ تصمیمات بهتر محسوب بشه.

 


جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید 

instagram 

9907  791  0913   – 0817  026  0914