تفاوت ویدئو وال نسل جدید و قدیم

تفاوت ویدئو وال نسل جدید و قدیم

زمانی بود که شما ویدئو وال نسل قدیم را فقط در مراکز خاصی مثل سالن‌های پخش بازی، بانک‌ها و … می‌دیدید،اما امروزه ویدئو وال‌های نسل جدید را در تمام سطح شهر می‌بینید. این یک خبر خوب برای کسب و کارهایی است که دوست دارند برای مشاغل خود تبلیغات موثر و جذابی داشته باشند تا بتوانند موثر‌تر با مخاطب خود ارتباط بگیرند.

برتری‌های ویدئو وال نسل جدید

  • مقرون به صرفه‌تر

همیشه کسب و کارهایی وجود دارند که خواهان استفاده از یک ویدئو وال بزرگ و زیبا برای نمایش پیام‌ها و تبلیغات به مشتریان می‌باشند، اما به دلیل مشکلاتی که در نسل‌های قدیمی ویدئو وال وجود داشتند از جمله هزینه بالا و دشواری نصب و راه‌اندازی، کسب و کار‌ها معمولا سراغ انتخاب‌های راحت‌تری می‌رفتند.

  • عملکردی‌تر

نازک شدن حاشیه ویدئو وال و حذف بزل از آن‌ها یک تغییر بسیار موثر بوده است. بنابراین در مقایسه با ویدئو وال‌های قدیمی فضای کمتری را اشغال می‌کنند و عملا نیاز به فضای اضافی ندارند. علاوه بر این نسل جدید ویدئو وال‌ها نیاز به خنک‌کننده ندارند.

  • سرویس‌دهی آسان‌تر

هر چه نصب و تعمیر آسان‌تر باشد، زمان و انرژی کمتری برای نگهداری نیاز دارد، به این معنی که هزینه‌های خدمات و مالکیت کمتر است. ویدئو وال‌های نسل قبلی از صفحات یا مکعب‌های ضخیم و سنگین ساخته می‌شدند.

وجود این مرزها (بزل‌ها) در تصویر برای برخی از کاربران تجربه ناخوشایندی را به همراه داشت که این مشکل در ویدئو وال‌های نسل جدید برطرف شده و ویدئو وال‌های بدون بزل وارد بازار شده‌اند (Bezel Less) که به شما لذت تماشای تصویر یکپارچه و بدون مرز را می‌دهد.

از دیگر برتری‌های ویدئو وال نسل جدید عمر 2 برابری آن‌ها است. این ویدئو وال‌های نسل جدید می‌توانند 7 روز هفته به صورت 24 ساعت روشن باشند و دچار افت کیفیت تصویر نشوند. همچنین قابلیت تنظیم رنگ و نور متناسب با فضا شما را دارد.

برای مشاهده لیست محصولات لینک زیر مراجعه کنید.

برای مشاهده مقالات دیگر می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید 

instagram 

9906  791  0913   000 54 9 58 021