تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise)

تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise)

شرکت Promise Technology یکی از شناخته شده ترین شرکتهای تولید کننده استوریج و ارائه دهنده راهکارهای استوریج High-Performance برای دیتاسنترها و دیگر محیطها می باشد. شرکت تولید کننده تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise) معتقد است که “وقتی صحبت از راه حل های ذخیره سازی می شود، داشتن کالای متناسب با نیازهای خاص کاربر برای موفقیت مهم است.” بر این اساس است که این شرکت طیف وسیعی از محصولات را در این زمینه ارائه داده است. این محصولات در سری های زیر تولید و پخش می شوند.

محصولات کلی شرکت پرامیس در چند دسته زیر خلاصه می شوند:

  1. محصولات VTrak
  2. محصولات Vess
  3. محصولات Pegasus
  4. محصولات SANLink

 

سری محصولات VTrak

سری  VTrak که در مدل های D5000، E5000، J5000، FLASHARRA ارائه شده است. این سری از تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise) در مواردی که مشاهده، ویرایش، پیگیری در رسانه های غنی (Rich Media) مورد نیاز باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

سری محصولات Vess

سری Vess در مدل های R3000، A8020، J3000، A7000،A6000، A3120،A6120-SERIES، A2330، A3340، تولید و پخش شده اند. . این سری از تجهیزات ذخیره سازی عموما برای ذخیره سازی فیلم های دوربین های آی پی (IP camera) در نظرگرفته شده است. این نوع از تجهیزات ذخیره سازی از قابلیت پشتیبانی بیش از صد دوربین برخوردار هستند.

تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise)سری محصولات Pegasus

سری Pegasus از جمله تجهیزات ذخیره سازی است که صرفا برای دستگاه های شرکت اپل (Apple) تولید شده است. شرکت پرامیس این محصول را برای مدل های:

  • Mac Pro – PROMISE Pegasus R4i RAID Storage MPX Module
  • Pegasus J2i

در نظر گرفته که از ظرفیت ذخیره سازی ۳۲ ترابایت برخوردار است. این محصول فعلا از طریق شرکت اپل توزیع می شود؛ ولی به زودی وارد بازار های جهانی نیز خواهد شد.

SanLink

SanLink از جمله محصولاتی است که شرکت پرامیس (Promise) به منظور ذخیره سازی  با سرعت 1، 2.5 یا 5 گیگابیت بر ثانیه از طریق اکثر سیم کشی های اترنت موجود یا حداکثر 10 گیگابیت بر ثانیه در جدیدترین شبکه های پرسرعت متصل شوید.

تجهیزات ذخیره سازی پرامیس تجهیزات ذخیره سازی پرامیس

برای مشاهده لیست محصولات لینک زیر مراجعه کنید.

 

برای مشاهده مقالات دیگر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید 

instagram 

0817  026  0914   000 54 9 58 021