انقلابی تازه با اینترنت اشیاء

انقلابی تازه با اینترنت اشیاء

مدت‌هاست که Milesight مشتاق ایجاد دنیای اینترنت اشیا بهتر از طریق استفاده و توسعه محصولات و فناوری‌های حسگر نوآورانه است. مایلسایت با تمرکز بر ارائه بینش‌های حسی که می‌تواند امکانات جدیدی را در دنیای اینترنت اشیا ایجاد کند، از فناوری‌های سنجش پیشرفته مانند AI،5G،D2D و LoRaWAN® استفاده می‌کند تا کیفیت زندگی افراد را افزایش دهد و صنایع را متحول کند.

انقلابی تازه با اینترنت اشیاء :

IoT and AI یک ترکیب همیشه برنده :

اینترنت اشیا (IoT) و هوش مصنوعی (AI) دو فناوری هستند که پتانسیل تغییر دنیایی را دارند که در آن زندگی می‌کنیم. اینترنت اشیا به مفهوم اتصال دستگاه‌ها به اینترنت اشاره دارد که امکان تبادل داده بین دستگاه‌های متصل را فراهم می‌کند. هوش مصنوعی شامل سیستم‌ها و ماشین‌هایی است که فرآیندهای هوش انسانی را تقلید می‌کنند. ترکیب اینترنت اشیا و هوش مصنوعی بسیاری از صنایع و محیط‌ها را اصلاح می‌کند و به طور موثر جمع‌آوری داده‌ها را بهبود می‌بخشد و مدیریت و تجزیه و تحلیل داده‌ها را بهبود می‌بخشد. آنها پتانسیل ایجاد جهانی هوشمندتر و مرتبط‌تر را دارند که برای مقابله با چالش‌های آینده مجهزتر باشد.

 IoT and AI یک ترکیب همیشه برنده :

5G نقش تاثیر‌گذار بازی اینترنت اشیاء

5G یا فناوری بی‌سیم نسل پنجم، با ویژگی‌های بی‌نظیری مانند تأخیر کم، ظرفیت بالا و افزایش پهنای باند داده را ارائه می‌کند. این باعث می‌شود که در صنایع مختلف و سناریوهای کاربردی، از جمله شهر هوشمند، کارخانه هوشمند و امنیت عمومی، بازی را تغییر دهد. مایلسایت از فناوری 5G به عنوان سنگ بنای ماتریس محصولات خود استفاده می‌کند و فرصت‌های پیشگامانه‌ای را برای اینترنت اشیا (IoT) فراهم می‌کند.

5G نقش تاثیر گذار بازی اینترنت اشیا

نوآوری و خلاقیت در IoT باLoRaWAN®

پروتکل LoRaWAN® یک پروتکل ارتباطی در شبکه‌های گسترده کم مصرف است که اتصال بی‌سیم یکپارچه بین اشیاء فیزیکی و اینترنت را امکان‌پذیر می‌سازد. در هر حوزه یا صنعت که هستید، پروتکل LoRaWAN® یک راه حل قابل اعتماد، ایمن و مقرون به صرفه برای اتصال دستگاه‌های IoT به اینترنت ارائه می‌دهد.

 

برای مشاهده لیست محصولات لینک زیر مراجعه کنید.

برای مشاهده مقالات دیگر می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید 

instagram 

9906  791  0913   000 54 9 58 021