ویدیو وال چیست؟

 ویدئو وال چیست؟

یک ویدئو وال (که به عنوان نمایشگر دیواری هم شناخته می‌شود) یک سطح تصویری بزرگ است که شامل چندین نمایشگر می شود. مشکل ویدئو وال‌های اولیه این بود که حاشیه بزرگی داشت که سطح مفید نمایش هر تلویزیون را احاطه کرده بود. این موضوع به طور کامل اثر نمایش تصویر را تخریب می‌کرد.سیستم‌های ویدئو وال امروزی عموما با استفاده از پنل های LCD، یا چندین LED به طور مستقیم استفاده می‌شوند.

 

ویدئو وال

 

انواع ویدئو وال
معمولا ویدئو وال‌ها از جهت محل استفاده به دو نوع کلی تقسیم می‌شوند: مخصوص فضای باز یا (outdoor) و مخصوص فضای بسته یا (indoor) در فضاهای بسته امکان استفاده از وال‌های LCD یا LED وجود دارد، اما در فضاهای باز فقط ویدئو وال‌های LED قابل استفاده می‌باشند. آشنایی با انواع این محصول شما را در انتخاب و خرید ویدئو وال مناسب یاری خواهد کرد.

ویدئو وال  LCD

یک ویدئو وال LCD از چند صفحه‌نمایش LCD ساخته شده‌ است. برخلاف پنل‌های استفاده‌ شده در دستگاه‌های تلویزیون، نمایشگرهای LCD دارای یک حاشیه بسیار باریک هستند، که فاصله بین پنل‌ها را به حداقل می‌رساند و باعث می‌شود که در کل مثل یک بوم بزرگ باشد.

ویدئو وال

ویدئو وال   LED

از فناوری LED با دید مستقیم برای ایجاد چشمگیرترین ویدئو وال ها استفاده می شود. برای مثال برای تبلیغ در مغازه ها، هنگام تماشای نمایش یا اجرای زنده از ویدئو وال های LED استفاده می شود.

ویدئو وال

ویژگی‌های ویدئو وال 
1. تصویر یکپارچه
2. چیدمان در ابعاد دلخواه
3. روشنایی خیره کننده
4. طول عمر بسیار بالا

برای مشاهده لیست محصولات لینک زیر مراجعه کنید.

برای مشاهده مقالات دیگر می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید 

instagram 

9906  791  0913   000 54 9 58 021