سیستم صوتی مساجد و هیئت های مذهبی
سیستم صوتی استادیوم و سالن های ورزشی
سیستم صوتی سالن های ترانزیت
قطار، فرودگاه، پایانه ها
سیستم صوتی سالن ها
همایش، اجتماعات، همایش، آمفی تئاتر
سیستم صوتی سالن های
جلسات، کنفرانس
سیستم صوتی فضاهای بسته
رستران و کافی شاپ
سیستم صوت سینمایی
سیستم صوت پشت پرده | سوراند
Previous
Next

سیستم های حرفه ای صوت و تصویر

گروه مهندسی فاراد رایانه پرداز طی بیش از ربع قرن فعالیت خود، در عرصه ی فنآوری ارتباطات و اطلاعات (ICT) مفتخر به ارائه خدمات تخصصی با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تجهیزات حرفه ای صوت و تصویر با بهره گیری از معتبرترین و برترین برند‌های اروپایی در حوزه سیستم‌های حرفه ای صوت ، سالن های کنفرانس، آمفی تئاتر و همایش، تجهیز سیستم های صوت سینمایی و سالن های موزیک و محیط های باز و بسیار بزرگ می باشد. در جهت ارائه هرچه بهتر کالا و خدمات به مشتریان جهت تکمیل سبد محصولات خود با کمپانی های معتبر دنیا و مستقیم از کارخانه های سازنده و بدون واسطه آ مادگی خود را از صفر تا صد برای این پروژه ها با بهره مندی از مهندسین نخبه و کارشناسان کارآزموده و دوره دیده به گونه ای متمایز در سطح ملی و فراملی اعلام می‌ دارد.

سیستم های صوت و تصویر

امـروزه سالن های کنفرانس از شکل سـنتی خارج شده و با استفاده از تکــنولوژی روز به سالن های چند منظـوره با سیستم های پیشرفـته سمعی بصری ارتقاء یافته اند. مواردی مانند استفاده از میکروفن کنفرانس با قابلیتهای مختلف ، تصویربرداری اتوماتیک ، مستندسازی، کنترل مرکزی تجهیزات سالن کنفرانس و قابلیت ارتباط صوتی تصویری با نقاط دیگر را می توان از جمله کارکردهای مهم سالن کنفرانس های مدرن برشمرد.سیستم میکروفن کنفرانس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید جلسات خود را با کیفیت بهتر صدا برگزار کرده و از جلسات خود آرشیو صوتی و تصویری تهیه نمایید.

همچنین با پیشرفت صنعت و مکانیزه شدن در قرن بیستم، نیازهای گوناگونی برای بشر ایجاد گردید. یکی از این نیازها صدارسانی در فضاهای عمومی و بزرگ بود همچنین  با گسترش اجتماعات عمومی و خصوصی نیاز به پخش و انتقال صدا در محیط‌های صنعتی، اداری، تجاری، آموزشی و مذهبی به جهات مختلف اطلاع رسانی و پیام رسانی، پخش موسیقی، پخش اذان و مناجات‌های مذهبی بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

فاراد رایانه پرداز  برای هر فضایی می تواند به شما راه کار سیستم صوتی ارائه  دهد. این راه کار ها با توجه به فضای محیطی و نوع کاربری با برنامه های آکوستیکی مطابق با استانداردهای جهانی صورت می گیرد.

برای ارائه راه کار سیستم صوتی را به بخش های زیر تقسیم بندی میکنیم.

موارد استفاده

سالن های جلسات و کنفرانس

سالن اجتماعات، همایش، امفی تئاتر

فضاهای باز

استادیوم های ورزشی | صحن امام زاده ها | سالن های ترانزیت (قطار، فرودگاه، پایانه ها)

فضاهای بسته

مساجد و هیئت های مذهبی | بیمارستان ها | ادارات | رستوران و کافی شاپ

اهم فعالیت های تخصصی فاراد

سیستم های نظارت تصویری و مانیتورینگ

توضیحات لازم

پیاده سازی تخصصی زیر ساخت های شبکه

زیرساخت شبکه | تحلیل | تامین | پیاده سازی

سیستم های تخصصی پلاک خوان و کنترل تردد

پایش تصویری و پلاک خوان شهری و روستایی، کنترل گیت، پارکینگ و باسکول

سیستم های مدیریت و ذخیره سازی تصاویر (FIS)

توضیحات لازم

سیستم های حرفه ای صوت و تصویر

سالن های کنفرانس، همایش ها، آمفی تئاتر و فضای باز

سامانه های پیشرفته حفاظت پیرامونی

توضیحات لازم